Червени картони
#1 Pleven United 29.01.2019 23:17
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

Вземете направете някаква опция за червените картони:
- След получаване на жълт картон играча да не играе на висока агресивност, а на ниска и да му падат показателите;
- Не знам какъв процент е заложен картони, но не е нормално да има за целия мач 2 жълти картона и то да са само на един игртач?
- Администратора би трябвало да схване за какво пиша спреямо формулите си ... ако въобще чете и ако въобще е разгледал формулите;

#2 Girondins Bordeaux 01.02.2019 08:31
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Преди месец му обаснявах ,че няма никакво значение с каква агресивност играеш картоните са на случаен принцип , давах му пример че отбор с нормална агрсивност получава в пъти повече картони от отбор с висока агресивност и т.н -той ме блокира .еми да се спасява ,няма намерение да общува с нас ,вижда се че и ние вече нямаме ,Не ми е интересено вече да играя,защото виждам че отборите са все по- малко и по-малко ,съмнява ме че има и 100 отбора ,до края на годината ще са под 50!
Ето поставям 1 мач от вчера ако някой има смислено обяснение нека да сподели на какъв принцип се получават картоните ,лично аз разбирам че агресивността на отбора определя картоните ,които се получават .
http://shampioni.com/team/games/5371993

#3 Plamo 01.02.2019 21:18
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

Преди месец му обаснявах ,че няма никакво значение с каква агресивност играеш картоните са на случаен принцип , давах му пример че отбор с нормална агрсивност получава в пъти повече картони от отбор с висока агресивност и т.н -той ме блокира .еми да се спасява ,няма намерение да общува с нас ,вижда се че и ние вече нямаме ,Не ми е интересено вече да играя,защото виждам че отборите са все по- малко и по-малко ,съмнява ме че има и 100 отбора ,до края на годината ще са под 50!
Ето поставям 1 мач от вчера ако някой има смислено обяснение нека да сподели на какъв принцип се получават картоните ,лично аз разбирам че агресивността на отбора определя картоните ,които се получават .
http://shampioni.com/team/games/5371993
Точно това е наградата като му отвориш очите за нещо. Преди около 2 седмици казах, че не знам от къде се активира ВИП услугата и че повече няма и да я активирам. И взе че ме блокира за седмица, като ми изтри коментара и взе, че пусна промоция и в менюто вкара "Стани VIP". Вече знам как се активира ВИП, но няма да активирам повече...3лв на месец са нищо, но не си струва за тази ... игра :) А сега дори и рядко взех да отварям форума, няма смисъл да си хабя нервите излишно като прочета за поредната простотия сътворена от нашия любимец :)

#4 Pleven United 13.02.2019 23:34
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

Точно така. Останахме има няма 100 човека. Предполагам максимум 70% дават пари за ВИП, което е ... смешно за развитието на играта. Няма да изреждам колко качествени игри има в нета, където можем да си даваме парите и да очакваме отличен съпорт. Жалко е, че от конкурентна игра на ИМПЕРИЯ по потребители тази спадна до ... фалит, което говори достатъчно за мениджмънта и. Колкото и да се тупа в гърдите админа - може да е добър програмист, но го няма никъде в маркетинга и мениджмънта.
P.S. Преди време се говореше за оферти от сорта на 25 000лв. та дай да му дам 5 000лв. и да взема тоя болкук и да го направя игра!

#5 Corinthians 14.02.2019 14:36
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Точно така. Останахме има няма 100 човека. Предполагам максимум 70% дават пари за ВИП, което е ... смешно за развитието на играта. Няма да изреждам колко качествени игри има в нета, където можем да си даваме парите и да очакваме отличен съпорт. Жалко е, че от конкурентна игра на ИМПЕРИЯ по потребители тази спадна до ... фалит, което говори достатъчно за мениджмънта и. Колкото и да се тупа в гърдите админа - може да е добър програмист, но го няма никъде в маркетинга и мениджмънта.
P.S. Преди време се говореше за оферти от сорта на 25 000лв. та дай да му дам 5 000лв. и да взема тоя болкук и да го направя игра!
Не разбрах Вие в коя класация сте, защото от това да си мислите, че ще успеете и реалността има огромна разлика!